POB Efekt

Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa EFEKT powstało w grudniu 1989 roku. Firma została założona przez małżeństwo inżynierów Zenona Banasia i Justynę Flader-Banaś. Gospodarka rynkowa stworzyła zapotrzebowanie na dynamiczne firmy budowlane, potrafiące zaspokoić rosnący popyt na nowe mieszkania.

Slogan "Od projektu do EFEKTu" stał się myślą przewodnią przy organizacji firmy i jednym z powodów jej sukcesów. Początki firmy to pracownia projektowa i pion wykonawstwa. Firma skoncentrowała swoją działalność na wielorodzinnym budownictwie mieszkaniowym. Pierwszy wielorodzinny budynek mieszkalny został wykonany na zlecenie Spółdzielni Mieszkaniowej "Włókno" i oddany do użytku w 1991 roku. Następne budynki mieszkalne były projektowane i wykonywane dla Spółdzielni Mieszkaniowych z Gorzowa Wielkopolskiego.

Od 1995 roku firma zaczęła realizować budownictwo mieszkaniowe na własny rachunek i stała się firmą developerską. Doświadczenie zdobyte podczas wcześniejszy realizacji pozwoliła na udany start i sprawną realizację pierwszych własnych projektów. Do tej pory wybudowaliśmy już kilkanaście budynków wielorodzinnych w Gorzowie Wielkopolskim oraz jego okolicach.

 

Nowa siedziba wybudowana przy ulicy Narutowicza 6 w Gorzowie Wielkopolskim wprowadziła firmę w XXI wiek. Na miejscu czekają do Państwa dyspozycji nasi pracownicy gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania. To tu dla klientów EFEKTu stworzone zostało Salon Łazienek i Sypialni, gdzie można wyposażyć swoje mieszkania.

W 2010 roku uruchomiliśmy nowoczesną fabrykę wyrobów silikatowych, oferując nasze produkty na terenie województw: lubuskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego.

Firma EFEKT stara się zapewnić swoim wszystkim klientom kompleksową obsługę. Nasze mieszkania wykańczamy w dowolnym standardzie. Podczas ustalania koncepcji układu mieszkania oferujemy pomoc doświadczonych projektantów oraz architektów wnętrz. W naszych mieszkaniach wykonujemy również łazienki. Mieszkania pod klucz z EFEKTU to oszczędność czasu i pieniędzy.

Przez pond 20 lat swojej działalności firma EFEKT wybudowała ponad tysiąc mieszkań gruntując w ten sposób pewną pozycję na rynku. Zaufania klientów jakie zdobyliśmy jest dla nas największą nagrodą za solidną i uczciwą pracę. Z optymizmem patrzymy w przyszłość i tego samego życzymy wszystkim naszym obecnym i przyszłym klientom. 


Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby oraz zapoznania się z naszą aktualną ofertą na stronach WWW!!!